• Prehľad úspechov

        • Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

           

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Zuzana Reiffersová K.A Olympiáda v ANJ 1B 2. miesto - -
          Adam Novák Q.A Olympiáda v ANJ 2A 2. miesto - -
          Peter Piňos IV.B Olympiáda v ANJ 2B 2. miesto - -

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Magdaléna Kuviková  S.A Olympiáda v ANJ 1A 18. miesto - -
          Timotej Klásek K.A Olympiáda v ANJ 1B 5. miesto - -
          Oto Gróf  II.A Olympiáda v ANJ 2A 2. miesto - -
          Peter Piňos III.B Olympiáda v ANJ 2B 4. miesto - -

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Zuzana Reiffersová S.A Olympiáda v ANJ 1A 5. miesto - -
          Timotej Klásek  T.A Olympiáda v ANJ 1B 5. miesto - -
          František Bínovský Q.A Olympiáda v ANJ 2A 3. miesto - -
          Matúš Jakubčík  III.A Olympiáda v ANJ 2B 3. miesto - -

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Natalie Susan Tibenská  T.A Olympiáda v ANJ 1C postup 6. miesto -
          Timotej Klásek  S.A Olympiáda v ANJ 1A 3.miesto - -
          František Bínovský  K.A Olympiáda v ANJ 1B 2. miesto - -
          Peter Piňos  I.B Olympiáda v ANJ 2A 3. miesto - -
          Ivana Barčáková  IV.B Olympiáda v ANJ 2B 4.miesto - -

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Bian Horník Ok.A Olympiáda v ANJ 2C2 1. miesto 5.miesto -
          František Bínovský T.A Olympiáda v ANJ 1B 9. miesto - -
          Chantal Mbontarová Q.A Olympiáda v ANJ 2A 5. miesto - -
          Ivana Barčáková III.B Olympiáda v ANJ 2B 4. miesto - -

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Eva Petrušková IV.A Olympiáda v ANJ 2C2 1. miesto 1.miesto 3. miesto
          Zuzana Varmusová Sexta A Olympiáda v ANJ 2A 1. miesto 3. miesto -
          Diana Mária Krupová Septima A Olympiáda v ANJ 2B 4. miesto - -

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Eva Petrušková III.A Olympiáda v ANJ 2C2 1. miesto 2. miesto  
          Patrícia Stúpalová Sexta A Olympiáda v ANJ 2A 1. miesto 1. miesto 4. miesto
          Adriána Bohunická IV.A Olympiáda v ANJ 2B 2. miesto    

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Stanislav Viskupič III.B Olympiáda v ANJ 2B 2. miesto - -
          Eva Petrušková II.A Olympiáda v ANJ 2C2 2. miesto - -
          Zuzana Varmusová Kvarta A Olympiáda v ANJ 1B 2. miesto - -
          Júlia Valčeková Sexta A Olympiáda v ANJ 2A 4. miesto - -

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Martin Tomko  VIII.OA Olympiáda v ANJ 2B 1. miesto 1. miesto 5. miesto
          Eva Petrušková I.A Olympiáda v ANJ  2C2 1. miesto  1. miesto 7. miesto
          Brian Horník  IV.OA Olympiáda v ANJ 1C priamy postup zo škol. kola 2. miesto -
          Timotej Ušák   VI.OA Olympiáda v ANJ 2A 3. miesto - -
          Dorota Dudičová   IV.OA Olympiáda v ANJ 1B 9. miesto - -
          Eva Petrušková I.A SPEAKER´S CORNER  JUNIORS - - 1. miesto
           Dominika Dovčíková  III.A SPEAKER´S CORNER   INTERMEDIATE  - - postup do semifinále

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •