• Prehľad úspechov

        • Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže kategória  okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          E. Ruisl IV.A ZENIT v programovaní A - 1. miesto    
          S.Bubán Ok.A ZENIT v programovaní A - 2. miesto    
          M. Geleta Q.A ZENIT v programovaní B - 3. miesto    
          Ž. Chrvalová K.A iBobor kadet - - 1. miesto Čapkovičová
          J. Hečko K.A iBobor kadet - - 1. miesto Čapkovičová
          D. Sagan Q.A iBobor junior - - 1. miesto Masariková

           

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže  okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Sabína Samporová Sp.A Programovanie v Pythone - - 3. miesto Masariková
          Andrej Genčur Sx.A Programovanie v Pythone - - 8. miesto Masariková
          František Bínovský Sx.A Programovanie v Pythone - - 8. miesto Masariková
          Juraj Heriban T.A ScratchCup - - 2. miesto Čapkovičová
          Dominik Novák III.A CINEAMA - čestné uznanie, postup   Tomašovičová
          Dorka Dobošová,
          Hanka Chovancová,
          Aďka Hudcovičová,
          Dorka Kňažková
          a Anka Remenárová
          K.A CINEAMA - 1. miesto, postup   Masariková
          Rastislav Kavoň Ok.A ZENIT - kat.A - 2. miesto   Masariková
          Eduard Ruisl III.A ZENIT - kat.A - 3. miesto    

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže  okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Remenárová, Hudcovičová, Chovancová, Kňažková, Dobošová, Radosová, Geleta T.A CINEAMA   1. miesto čestné uznanie Masariková
          Biro, Mráz, Svrček, Šarkozy, Ušák S.A CINEAMA   čestné uznanie účasť Masariková
          Marek Geleta T.A Scratch Cup 2017     17. miesto Masariková
          Dorota Kňažková T.A Scratch Cup 2017     17. miesto Masariková
          Rastislav Kavoň Sp.A i Bobor     percentil 100 Masariková
          Filip Gašpárek T.A i Bobor     percentil 100 Masariková
          GAM GAM i Bobor - -

          výsledky a úspešných riešiteľov:

          iBobor_2016_17_vysledky.docx

          Masariková

           

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže  okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Nikoleta Čapkovičová T.A Scratch Cup 2016 - - 10. miesto  
          Gabriela Chutňáková T.A Scratch Cup 2016 - - 12. miesto  
          Matúš Čík T.A Scratch Cup 2016 - - 13. miesto  
          Kristína Melicherová Sx.A Buzalkova Trnava - 3. miesto   Koricinová
          info TU   CINEAMA 2016 - info TU   Masariková, Čapkovičová
          Filip Kňažko T.A IQ olympiáda 7. miesto 4. miesto

          -

          Masariková, Čapkovičová, Kováčová
          František Bínovský K.A IQ olympiáda 8. miesto 4. miesto - Masariková, Čapkovičová, Kováčová
          Andrej Gančur K.A IQ olympiáda 9. miesto 4. miesto - Masariková, Čapkovičová, Kováčová
          GAM GAM i Bobor - -

          výsledky a úspešných riešiteľov

          si pozrite odklikom TU

          Masariková

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Bínovský František T.A Scratch Cup 2015 - 10. miesto Masariková
          Čapkovičová Nikoleta S.A Scratch Cup 2015 - 13. miesto Masariková
          Hornáček Dominik S.A Scratch Cup 2015 - 13. miesto Masariková
          Rábarová Vanesa  S.A Scratch Cup 2015 - 13. miesto Masariková

          Rybářová, Sabová, Sláviková, Švihoríková

          I. B

          Buzalkova Trnava

          IKT prezentácie

          1. miesto - Koricinová
          Terézia Brečková I.A

          Buzalkova Trnava

          IKT prezentácie

          2. miesto - Masariková
          Zuzana Baďurová I.A

          Buzalkova Trnava

          IKT prezentácie

          3. miesto - Masariková

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo konzultant

          Miriam Škorecová

          Patrícia Kopecká

          I. A Buzalkova Trnava 3. miesto - Koricinová
          Ján Masarik Ok.A Zenit v programovaní   6.miesto -  
          Ondrej Bínovský Sp.A Zenit v programovaní  8. miesto -  

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Ondrej Bínovský Sexta A Zenit v programovaní kat. B 3. miesto   Gajdoš
          Dominik Pisarovič Oktáva A Zenit v programovaní kat. A 4. miesto   Gajdoš
          Marek Macho Tercia A Imagine Logo Cup   6. miesto(škol. kolo) Masariková
          Rastislav Kavoň Tercia A Imagine Logo Cup   7. miesto (škol. kolo) Masariková

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Jakub Jakabšic Oktáva A Zenit v programovaní 8. miesto   Gajdoš
          Ondrej Gono Oktáva A Zenit v programovaní 10. miesto   Gajdoš
                     

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Martin Tomko VIII.OA Zenit v programovaní 2. miesto 18. miesto  Gajdoš
          Peter Tulala IV.A  Zenit v programovaní  3. miesto    Gajdoš
          Simeon Kredatus VIII.OA Informatická olympiáda 3. miesto    Gajdoš 
          Peter Tulala IV.A Informatická olympiáda  4. miesto   Gajdoš 
          Pavol Banáš III.OA Imagine Logo Cup   9. miesto Masariková
          Jessica Nicole Lichnerová IV.OA iBobor   1. miesto  
          Anna Tollarovičová IV.OA iBobor   1. miesto   

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •