• Prehľad úspechov

        •  Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

           

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória školské kolo

          obvodné kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Noemi Novotná S.A Hollého pamätník III. poézia 1. miesto

          2. miesto postup

               
          Soňa Babirátová T.A Hollého pamätník III. poézia postup 1. miesto postup      
          Nina Janíková P.A Hollého pamätník II. próza 1. miesto - - - -
          Ján Jurík S.A Hollého pamätník III. próza 1. miesto - - - -
          Matúš Gálik S.A Hollého pamätník III. próza postup 1. miesto postup      
          Barbora Buková Q.A Hollého pamätník IV. poézia 1. miesto        
          Anna Haršányová II.A Hollého pamätník IV. próza 1. miesto        
          Ján Lehen  III.A Olympiáda zo SJL A 1. miesto - -  1. miesto 5. miesto 
          Sebastián Oláh II.B Olympiáda zo SJL B  - - - 3. miesto -
          Lívia Plachetková I.A Olympiáda zo SJL B 1. miesto - - - -

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória školské kolo

          obvodné kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Noemi Novotná P.A Štúrove a Hollého rétorické Drahovce I.kategória - - 2. miesto - -
          Anna Remenárová K.A Štúrove a Hollého rétorické Drahovce II. kategória - - 2. miesto - -
          Matúš Gálik S.A Hollého pamätník III. próza 1. miesto - 3. miesto - -
          Soňa Babirátová S.A Hollého pamätník III. poézia 1. miesto - 2. miesto - -
          Zuzana Novotná I.A Hollého pamätník IV. poézia 1. miesto - 2. miesto - -
          Noemi Novotná P.A ... a Slovo bolo u Boha... II. poézia 1. miesto - - 1. miesto 2. miesto
          Soňa Babirátová S.A ... a Slovo bolo u Boha... III. próza 1. miesto - - 2. miesto -
          Barbora Buková K.A ... a Slovo bolo u Boha... III. poézia 1. miesto - - 1. miesto -
          Michal Baranovič Sp.A ... a Slovo bolo u Boha... IV.poézia 1. miesto - - 2. miesto -
          Sára Mária Seidlová IV.B Olympiáda zo SJL A 1. miesto - - - -
          Laura Krajčovičová II.A Olympiáda zo SJL B 1. miesto - - - -
          Lucia Horníková Sx.A Olympiáda zo SJL B - - 3. miesto - -
          Gálik Matúš S.A Šaliansky Maľko III. - - 3. miesto - -

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória školské kolo

          obvodné kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Sára Mária Seidlová III.B Buzalkova Trnava IV. literárne práce - - - 2. miesto -
          Matúš Gálik P.A Rozprávkové vretienko II. - - 3. miesto - -
          Michal Baranovič Sx.A Hollého pamätník IV.poézia 1. miesto - 1. miesto    
          Terézia Pravdová III.B Hollého pamätník IV. próza 1. miesto - 1. miesto 1. miesto čestné uznanie
          Ondrej Valent K.A Hollého pamätník III. próza postup 3. miesto 1. miesto    
          Barbora Buková T.A Hollého pamätník III. poézia 1. miesto 2. miesto 3. miesto - -
          Soňa Babirátová P.A Hollého pamätník II. poézia 1. miesto 1. miesto 2. miesto - -
          Matúš Gálik P.A Hollého pamätník II. próza 1. miesto - - - -
          Zuzana Reiffersová S.A Hollého pamätník III. próza 1. miesto - - - -
          Michal Baranovič Sx.A ... a Slovo bolo u Boha... IV. poézia 1. miesto - - 1. miesto špeciálna cena poroty
          Terézia Pravdová III.B ... a Slovo bolo u Boha... IV. próza 1. miesto - - - 1. miesto
          Ondrej Valent K.A ... a Slovo bolo u Boha... III. próza 1. miesto - - 2. miesto -
          Barbora Buková T.A ... a Slovo bolo u Boha... III.poézia 1. miesto - - 3. miesto -
          Matúš Gálik  P.A Šaliansky Maľko 3. - - 3. miesto - -
          Sára Mária Seidlová III.B Olympiáda zo SJL A 1. miesto - - - -
          Ivan Greguš  Sx.A Olympiáda zo SJL B 1. miesto        

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória školské kolo

          obvodné kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Anna Valentová Q.A Dilongova Trstená           1. miesto
          Terézia Pravdová II.B ...a slovo bolo u Boha... IV. próza - - - 1. miesto 1. miesto
          Michal Baranovič Q.A ...a slovo bolo u Boha... IV. poézia - - - 1. miesto 3. miesto
          Ondrej Valent T.A ...a slovo bolo u Boha... III. poézia - - - 1. miesto -
          Barbora Buková S.A ...a slovo bolo u Boha... III. próza - - - 2. miesto -
          Anna Valentová Q.A ...a slovo bolo u Boha... IV.próza - - - 3. miesto -
          Sára Mária Seidlová II.B Olympiáda zo SJL B 1. miesto - - 3.miesto -
          Andrej Horník Sx.A Olympiáda zo SJL B 2. miesto - - - -
          Ivan Greguš Q.A Olympiáda zo SJL B 3. miesto - - - -

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória školské kolo

          obvodné kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Anna Valentová K.A Rozprávkové vretienko   - - 3. miesto - -
          Barbora Buková P.A Hollého pamätník II. próza - 1. miesto - - -
          Michal Baranovič K.A Hollého pamätník III. poézia - 3. miesto - - -
          Dorota Kňažková P.A Hollého pamätník II. poézia 1. miesto 3. miesto - - -
          Nina Putterová P.A Hollého pamätník II. próza 1. miesto - - - -
          Ondrej Valent S.A Hollého pamätník III. próza 1. miesto 3. miesto - - -
          Pravdová Terézia I.A

          Hollého pamätník

          Hviezdoslavov Kubín

          IV. próza 1. miesto - 2.miesto 1. miesto 1. miesto
          Ondrej Valent S.A ...a slovo bolo u Boha...  III. - - - 1. miesto 3.  miesto
          Diminika Šišková IV.C Olympiáda zo SJL A -

          1. miesto

          školské kolo

          - 3. miesto -
          Andrej Horník Q.A Olympiáda zo SJL B -

          1. miesto

          školské kolo

          - 3. miesto -
          Michal Baranovič K.A Rec. súťaž Paľa Ušáka - Olivu - - LAUREÁT - - -
          Nikoleta Čapkovičová S.A Rec. súťaž Paľa Ušáka - Olivu - - 3. miesto - - -
          Ondrej Valent S.A Šalianksy Maťko III. - - 2. miesto - -
          Mária Blahová IV.A Literárna Ilava SŠ próza - - - 1. miesto  

           

          školský rok 2013/14  
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória

          školské kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo pripravoval
          Anna Valentová T.A Rozprávkové vretienko II. - 2. miesto      
          Ondrej Valent P.A Hollého pamätník   - 3. miesto      
          Vrabcová Nina P.A Hollého pamätník II. poézia 1. miesto        
          Čapkovičová Nikoleta P.A Hollého pamätník II.próza 1. miesto        
          Michal Baranovič T.A Hollého pamätník III.poézia 1. miesto 2. miesto      
          Simona Hittrichová T.A Hollého pamätník III. próza 1. miesto        
          Adela Vidličková Sp.A Hollého pamätník IV. poézia 1. miesto        
          Dominika Šipošová II.A Hollého pamätník IV. próza 1. miesto        
          Ondrej Valent P.A ŠALIANSKY MAŤKO III. - 3. miesto - - p.Návojová
          Michal Baranovič T.A ...a Slovo bolo u Boha... III. poézia - - 1. miesto 2. miesto p.Návojová
          Nikoleta Čapkovičová P.A ...a Slovo bolo u Boha... II. próza - - 2. miesto - p.Návojová
          Mária Blahová III.A Literárny Kežmarok III. str. školy próza - - - 3. miesto  

           

          školský rok 2012/13  
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória

          obvodné kolo

          okresné/ regionálne kolo krajské kolo celoslovenské kolo pripravoval
          Martina Justusová IV.B Pocta Vincentovi Šikulovi II. kat. (3.-4.r.)   3. miesto      
          Samuel Bačkády IV.B A slovo bolo u Boha IV. kat. próza     1. miesto 2. miesto Návojová
          Martina Justusová IV.B A slovo bolo u Boha  IV. kat. poézia     3. miesto   Návojová
          Anna Valentová Sekunda A A slovo bolo u Boha III. kat. próza     1. miesto 1. miesto Návojová
          Michal Baranovič Sekunda A A slovo bolo u Boha III. kat. poézia     3. miesto   Návojová
          Timotej Ušák Oktáva A Olympiáda zo SJL A     2. miesto, ÚR    
          Adela Vidličková Sexta A Olympiáda zo SJL B     7. miesto    
          Anna Valentová Sekunda A Hollého pamätník II. kat. próza 1. miesto 2. miesto     Návojová
          Michal Baranovič Sekunda A Hollého pamätník II. kat. poézia 2. miesto 1. miesto     Návojová
          Martina Justusová IV.B Hollého pamätník IV. kat. poézia   1. miesto     Návojová
          Annamária Borisová III.B Hollého pamätník IV. kat. poézia   3. miesto      
          Adela Vidličková Sexta A Hollého pamätník IV. kat. próza   3. miesto      
                           

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Adam Brocka IV.B Olympiáda zo SJL A   4. miesto, ÚR  
          Gabriela Halánová II.C Olympiáda zo SJL B   4. miesto, ÚR  
          Anna Štibraná kvarta A Olympiáda zo SJL C 7. miesto, ÚR    
          Klaudia Jankovičová Septima A Hollého pamätník IV. prednes poézie 2. miesto    
          Martina Justusová  III.B  A slovo bolo u Boha      1. miesto  3. miesto
          Samuel Bačkády III.B A slovo bolo u Boha     1. miesto  
          Anna Valentová Príma A A slovo bolo u Boha     1. miesto čestné uznanie
          Michal Baranovič Príma A A slovo bolo u Boha     1. miesto 3. miesto
          Mária Kristína Ďurková Kvarta A A slovo bolo u Boha     2. miesto  
          Anna Valentová Príma A Kátlovce Paľa Ušáka Olivu II. kategória 2. miesto    
          Mária Kristína Ďurková Kvarta A Kátlovce Paľa Ušáka Olivu III. kategória 2. miesto    
          Samuel Bačkády III.B Kátlovce Paľa Ušáka Olivu V. kategória 1. miesto    
          Martina Justusová III.B Kátlovce Paľa Ušáka Olivu V. kategória 2. miesto    

           

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Gabriela Halánová I.C Olympiáda zo SJL B   2. miesto  

           

          školský rok 2009/10
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Frédérique Hazéová VIII.OA Olympiáda SJL     1. miesto úspešná riešiteľka
          Martina Justusová I.B Hollého pamätník IV. prednes poézie   1. miesto  
          Alžbeta Jurkovičová V.OB Hollého pamätník IV. prednes prózy   1. miesto  

           

          školský rok 2008/09
          Študent Trieda Názov súťaže okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Michaela Stančíková sexta A Hollého pamätník   1. miesto  
          Timotej Lukovič príma A Šaliansky Maťko 2. miesto    
          Barbora Smažáková kvarta A Olympiáda SJL účasť    
          Mária Kristína Ďurková príma A A slovo bolo u Boha     2. miesto

           

          školský rok 2006/07
          Študent Trieda Názov súťaže okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Alžbeta Jurkovičová sekunda A Hollého pamätník 3. miesto    
          D. Melicherčíková sekunda A Válek a deti 2. miesto    
          Alžbeta Jurkovičová sekunda A Válek a deti 3. miesto    

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •