• Prehľad úspechov

        •   Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Laura Marková S.A Olympiáda vo FRJ 1A  1. miesto, ÚR  
          Gabriela Krivosudská T.A Olympiáda vo FRJ 1B  3. miesto -
          Martin Marioth T.A Olympiáda vo FRJ 1C 1. miesto, ÚR  
          Matúš Dubovský II.A Olympiáda vo FRJ 2A 2.  miesto, ÚR -
          Anna Valentová Ok.A Olympiáda vo FRJ 2B 2.  miesto, ÚR -
          Gabriel Fraňo Q.A Olympiáda vo FRJ 2C 3. miesto, ÚR -

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Terézia Pravdová IV.B Jazykový kvet   1. miesto 1. miesto
          Laura Mesarošová  II.A Olympiáda vo FRJ 2A 3. miesto -
          Zuzane Baďurovej  IV.A Olympiáda vo FRJ 2B 2. miesto -
          Jana Veleva  II.B Olympiáda vo FRJ 2C 2. miesto -
          Gabriel Fraňo K.A Olympiáda vo FRJ 1C 2. miesto -

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Anna Valentová Sx.A Olympiáda vo FRJ 2A 3. miesto -
          Zuzana Baďurová III.A Olympiáda vo FRJ 2B neúčasť pre chorobu -
          Jana Veleva I.B Olympiáda vo FRJ 2C 2. miesto -

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Tadeáš Bartovic Q.A Olympiáda vo FRJ 2A 3. miesto -

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Tadeáš Bartovic K.A Olympiáda vo FRJ 1B 2. miesto -
          Patrícia Stúpalová Ok.A Olympiáda vo FRJ 2B 2. miesto -

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Vladimír Bartovic Sx.A Olympiáda vo FRJ 2A 2. miesto -
          Patrícia Stúpalová Sp.A Olympiáda vo FRJ 2B 2. miesto -

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Lea Angibaud Oktáva A Olympiáda vo FRJ 2C 1. miesto 2. miesto
          Kristína Královičová Oktáva A Olympiáda vo FRJ 2B 2. miesto  
          Patrícia Stúpalová Sexta A Olympiáda vo FRJ 2A 1. miesto 7. miesto

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Lea Angibaud Septima A Olympiáda vo FRJ 2C 1. miesto 5. miesto
          Kristína Královičová Septima A Olympiáda vo FRJ 2B 4. miesto  
          Patrícia Stúpalová Kvinta A Olympiáda vo FRJ 2A 6. miesto  

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo celoslovenské kolo
          Veronika Vozárová VIII.OA Olympiáda vo FRJ 2B 4. miesto  

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •