• Prehľad úspechov

        •  

          Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

           

          školský rok 2019/20
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Ján Jurík T.A Geografická olympiáda E 1.miesto    ÚR  p. Koltnerová
          Michal Marek  T.A Geografická olympiáda E 4.miesto   - p. Koltnerová
          Jakub Chorvatovič S.A Geografická olympiáda F  10.miesto  -  - p. Koltnerová
          Dominik Hanzel S.A Geografická olympiáda F  13.miesto  -  - p. Koltnerová

           

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Ján Jurík S.A Geografická olympiáda F 1. miesto 1. miesto  p. Koltnerová
          Katarína Kršáková S.A Geografická olympiáda F 7. miesto - - p. Koltnerová
          Žofia Chrvalová K.A Geografická olympiáda E 3. miesto 3. miesto  postup  p. Koltnerová
          Matúš Kúdela K.A Geografická olympiáda E 6. miesto - - p. Koltnerová
          Terézia Očenášová K.A Geografická olympiáda E 8. miesto - - p. Koltnerová

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Ján Jurík P.A Geografická olympiáda F 3. miesto 4. miesto - p. Koltnerová
          Filip Gašpárek K.A Geografická olympiáda E 3. miesto 6.  miesto - p. Koltnerová
          Matúš Kúdela T.A Geografická olympiáda E 7. miesto - - p. Koltnerová

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Zuzana Lupánová III.A Geografická olympiáda B - 1. miesto ÚR Koltnerová
          Frederik Hirner III.B Geografická olympiáda A - 2. miesto ÚR Koltnerová
          Adam Géc II.A Geografická olympiáda A - - - Koltnerová
          Koltnerová Monika P.A Geografická olympiáda F PN - - Kováčová
          Kúdela Matúš S.A Geografická olympiáda F 6. miesto, ÚR - - Kováčová
          Chrvala Benjamín T.A Geografická olympiáda E účasť - - Kováčová
          Gašpárek Filip T.A Geografická olympiáda E účasť - - Kováčová
          Kňažko Filip K.A Geografická olympiáda E 3. miesto 11. miesto - Kováčová

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Zuzana Lupánová II.A Geografická olympiáda A - 2. miesto ÚR Koltnerová
          Filip Gašpárek S.A Geografická olympiáda   ÚR - - Kováčová
          Matúš Kúdela P.A Geografická olympiáda   účasť - - Kováčová
          Filip Kňažko T.A Geografická olympiáda   účasť - - Kováčová
          Lucia Horníková K. A Geografická olympiáda   účasť - - Kováčová
          Jakub Kohutiar K. A Geografická olympiáda   účasť - - Kováčová

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Lucia Horníková T. A Geografická olympiáda   ÚR, 6. miesto - - Kováčová
          Florian Meričko K. A Geografická olympiáda   ÚR, 13. miesto - - Kováčová

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Lucia Horníková Sekunda A Geografická olympiáda   ÚR, 5. miesto     Kováčová
          Filip Cák Sekunda A Geografická olympiáda   8. miesto     Kováčová
          Michal Bardiovský Tercia A Geografická olympiáda   12. miesto     Kováčová
          Lukáš Harant Kvarta A Geografická olympiáda   ÚR, 5. miesto     Kováčová

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Lucia Horníková Príma A Geografická olympiáda   4. miesto      
          Michal Štibrány Sekunda A Geografická olympiáda   účasť      
          Lukáš Harant Tercia A Geografická olympiáda   6. miesto      

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Michal Štibrány Príma A Geografická olympiáda H 14. -16. miesto, ÚR      
          Lukáš Harant Sekunda A Geografická olympiáda G 7. -8. miesto, ÚR      
          Marek Jánošík Kvarta A Geografická olympiáda F 8. miesto, ÚR      

           

    • Kontakty

      • Gymnázium Angely Merici
      • sekretariat@gamtt.sk
      • riaditeľka, fax - 033/5514 605 vrátnica - 033/5511 014 sekretariát - 0911 134 448 internát - 0904 006 464 hospodárka/vedúca šk. jedálne - 0911 975 858
      • Hviezdoslavova 10, 917 01 Trnava
      • 588032
      • 2021190787
      • škol. jedáleň: SK22 0200 0001 3100 3584 8212 škol. internát: SK34 0200 0000 0029 2244 0458 účet ZRPŠ: SK83 0200 0000 0031 7798 0159 Poteší nás, ak prispejete akoukoľvek čiastkou na náš sponzorský účet. Ak neuvediete konkrétny účel, vaše financie použijeme pre študentov na skvalitnenie výchovno-vyučovacieho procesu. sponzorský účet: SK57 0200 0000 3500 3584 8212 Pre platby zo zahraničia: Majiteľ účtu: Gymnázium Angely Merici Trnava, adresa: Hviezdoslavova 10, 917 01 Trnava číslo účtu: SK5702000000350035848212 BIC: SUBASKBX, SK - Slovensko
      • Mgr. Jana Kuracinová kuracinova@gamtt.sk
      • Mgr. Marta Vozárová, vozarova@gamtt.sk Mgr. Katarína Tomašovičová, tomasovicova@gamtt.sk
    • Prihlásenie

      • zatiaľ žiadne údaje
        •