• Prehľad úspechov

        •  

          Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Z. Reiffersová K.A Chemická olympiáda D 1. miesto, ÚR      
          Ž. Chrvalová K.A Chemická olympiáda D 5. miesto, ÚR - -  
          Plachetková Lívia I.A Chemická olympiáda C - 7. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Klásek Timotej Q.A Chemická olympiáda C - 12. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Nemček Miloš I.A Chemická olympiáda C - 13. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Radosová Ivana Q.A Chemická olympiáda C - 15. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Veronika Hirnerová II.A Chemická olympiáda B - 11. miesto - Šimončičová
          Tomáš Galo Sp.A Chemická olympiáda A - 4.miesto - Žatkuláková
          Lucia Smolková Sp.A Chemická olympiáda A - 8. miesto - Žatkuláková

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Drgoňová Lucia I.B Chemická olympiáda C - 12. miesto, ÚR - Šimončičová
          Hirnerová Veronika I.A Chemická olympiáda C - 14. miesto, ÚR - Šimončičová
          Ondruška Alex I.A Chemická olympiáda C - 20. miesto - Šimončičová
          Chvostálová Miriam I.A Chemická olympiáda C - 23.miesto - Šimončičová
          Hornáčková Mária Sx.A Chemická olympiáda B - 5. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Galo Tomáš Sx.A Chemická olympiáda B - 9. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Smolková Lucia Sx.A Chemická olympiáda B - 11. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Hurajtová Martina II.B Chemická olympiáda B - 15. miesto, ÚR - Žatkuláková
          Jindrová Ester Júlia II.A Chemická olympiáda B - 24. miesto - Žatkuláková
          Bruno Sagan IV.A Chemická olympiáda A - 1. miesto, ÚR 25. miesto Žatkuláková
          Andrej Horník Ok.A Chemická olympiáda A - 3. miesto - Žatkuláková
          Timotej Klásek K.A Chemická olympiáda D 5. miesto, ÚR - - Baranovičová
           Ivana Radosová K.A Chemická olympiáda D 6. miesto, ÚR - - Baranovičová

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže kategória okresnékolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Galo Tomáš Q.A Chemická olympiáda C - 4. miesto, ÚR   Žatkuláková
          Horníková Lucia Q.A Chemická olympiáda C - 8. miesto, ÚR    Žatkuláková
          Smolková Lucia Q.A Chemická olympiáda C - 11. miesto, ÚR   Žatkuláková
          Hurajtová Martina I.B Chemická olympiáda C - 17. miesto   Žatkuláková
          Hornáčková Mária Q.A Chemická olympiáda C - 19. miesto   Žatkuláková
          Michal Chorvatovič K.A Chemická olympiáda D - ÚR - Baranovičová
          Nikoleta Čapkovičová K.A Chemická olympiáda D - ÚR - Baranovičová

          Andrej Horník

          Sp.A Chemická olympiáda A - 1. miesto, ÚR 18.  miesto, ÚR Žatkuláková
          Bruno Sagan III.A Chemická olympiáda A - 5. miesto - Žatkuláková
          Patrícia Kopecká IV.A Chemická olympiáda A - 8. miesto - Žatkuláková
          Michal Januščák III.A Chemická olympiáda A - 10. miesto - Žatkuláková
          Magdaléna Ochabová IV.B Chemická olympiáda A - 14. miesto - Žatkuláková

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže kategória okresnékolo krajské kolo konzultant
          Andrej Horník Sx.A Chemická olympiáda B - 1. miesto, ÚR Žatkuláková
          Bruno Sagan II.A Chemická olympiáda B - 3. miesto, ÚR Žatkuláková
          Michal Januščák II.A Chemická olympiáda B - 14. miesto Žatkuláková
          Lukáš Harant Sx.A Chemická olympiáda B - 15. miesto Žatkuláková
          Lenka Moravcová II.A Chemická olympiáda B - 22. miesto Žatkuláková
          Beáta Gálová II.A Chemická olympiáda B - 24. miesto Žatkuláková
          Patrícia Kopecká III.A Chemická olympiáda A - 10. miesto  Žatkuláková
          Magdaléna Ochabová III.B Chemická olympiáda A - 13. miesto Žatkuláková
          Ľuboš Cesnek III.B Chemická olympiáda A - 14. miesto Žatkuláková
          Lucia Horníková K.A Chemická olympiáda D 3. miesto, ÚR 3. miesto, ÚR Žatkuláková
          Lucia Smolková K.A Chemická olympiáda D 7. miesto, ÚR 17. miesto, ÚR Žatkuláková
          Štibraný, Michal Q.A Chemická olympiáda C - 5. miesto, ÚR Šimončičová
          Koricina, Jozef I.A Chemická olympiáda C - 13. miesto, ÚR Šimončičová
          Bardiovský, Michal Q.A Chemická olympiáda C - 14. miesto, ÚR Šimončičová
          Mrázová, Klára I.A Chemická olympiáda C - 19. miesto, ÚR Šimončičová
           
          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže kategória okresnékolo krajské kolo konzultant
          Patrícia Kopecká II.A Chemická olympiáda B - 6. miesto , ÚR Žatkuláková
          Ľuboš Cesnek II.B Chemická olympiáda B - 10. miesto Žatkuláková
          Magdaléna Ochabová II.B Chemická olympiáda B - 17. miesto Žatkuláková
          Michal Bardiovský  K.A Chemická olympiáda D 2. miesto ÚR 21. miesto ÚR Šimončičová
          Michal Štibraný K.A Chemická olympiáda D 4. miesto ÚR 16. miesto ÚR Šimončičová
          Andrej Horník Q.A Chemická olympiáda C - 7. miesto ÚR Šimončičová
          Lukáš Harant Q.A Chemická olympiáda C - 13.miesto ÚR Šimončičová
          Michal Horváth Q.A Chemická olympiáda C - 14.miesto ÚR Šimončičová
          Lenka Moravcová I.A Chemická olympiáda C - 22.miesto ÚR Šimončičová
          Michal Januščák I.A Chemická olympiáda C - 27.miesto Šimončičová
           

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo konzultant
          Miklovičová Katarína III.B Chemická olympiáda A

          5. miesto ÚR

          Žatkuláková
          Krčmárik Samuel Ok.A Chemická olympiáda A 9. miesto Žatkuláková
          Lopatková Tatiana IV.A Chemická olympiáda A 10. miesto Žatkuláková
          Rupčíková Veronika III.C Chemická olympiáda A 13. miesto Žatkuláková
          Andrej Horník K.A Chemická olympiáda D

          4. miesto ÚR

           

          Šimončičová
          Miroslava Heregová II.B Chemická olympiáda B

          4. miesto ÚR

          Čapkovičová
          Ema Bobeková II.A Chemická olympiáda B

          13. miesto ÚR

          Čapkovičová
          Mária Malčeková II.A Chemická olympiáda B 14. miesto Čapkovičová
          Lenka Lopatková II.B Chemická olympiáda B 20. miesto Čapkovičová
          Patrícia Kopecká I.A Chemická olympiáda C 7. miesto ÚR Žatkuláková
          Magdaléna Ochabová I.B Chemická olympiáda C 8. miesto ÚR Žatkuláková
          Ľuboš Cesnek I.B Chemická olympiáda C 14. miesto ÚR Žatkuláková
          Laura Kleimanová I.B Chemická olympiáda C 19. miesto ÚR Žatkuláková

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo konzultant
          Samuel Krčmárik septima A Chemická olympiáda A 3. miesto Žatkuláková
          Kristína Tomeková IV.A Chemická olympiáda A 6. miesto Žatkuláková
          Tatiana Lopatková III.A Chemická olympiáda A 10. miesto Žatkuláková
          Zuzana Žatkuláková III.C Chemická olympiáda A 11. miesto Žatkuláková
          Dominika Laliová IV.A Chemická olympiáda A 12. miesto Žatkuláková
          Tomáš Fančovič IV.B Chemická olympiáda A 13. miesto Žatkuláková
          Katarína Miklovičová II.B Chemická olympiáda B 3. miesto, ÚR Žatkuláková
          Veronika Rupčíková II.C Chemická olympiáda B 10. miesto, ÚR Žatkuláková
          Miroslava Heregová I.B Chemická olympiáda C 6. miesto, ÚR Čapkovičová
          Lenka Lopatková I.B Chemická olympiáda C 11. miesto, ÚR Čapkovičová
          Ema Bobeková I.A Chemická olympiáda C 13. miesto, ÚR Čapkovičová
          Lucia Lojdová Kvinta A Chemická olympiáda C 24. miesto Čapkovičová
          Andrej Horník tercia A Chemická olympiáda Dg 3. miesto, ÚR Žatkuláková
          Michal Horváth tercia A Chemická olympiáda Dg 6. miesto, ÚR Žatkuláková
          Jana Štroncerová tercia A Chemická olympiáda Dg 8. miesto, ÚR Žatkuláková

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo konzultant
          Adam Lužák IV.A Chemická olympiáda A 3. miesto Žatkuláková
          Kristína Tomeková III.A Chemická olympiáda A 7. miesto Žatkuláková
          Barbora Kleštincová IV.B Chemická olympiáda A A 10. miesto Žatkuláková
          Tomáš Fančovič III.B Chemická olympiáda AAA 14. miesto Žatkuláková
          Dominika Laliová III.A Chemická olympiáda AA 15. miesto Žatkuláková
          Samuel Krčmárik sexta A Chemická olympiáda B 1. miesto, ÚR Čapkovičová
          Tatiana Lopatková II.A Chemická olympiáda B 4. miesto, ÚR Čapkovičová
          Zuzana Žatkuláková II.C Chemická olympiáda B 6. miesto, ÚR Čapkovičová
          Katarína Miklovičová I.B Chemická olympiáda C 3. miesto, ÚR Žatkuláková
          Ondrej Bínovský kvinta A Chemická olympiáda C 10. miesto, ÚR Žatkuláková
          Veronika Rupčíková I.C Chemická olympiáda C 15. miesto, ÚR Žatkuláková
          Hana Dzurjaninová kvarta A Chemická olympiáda Dg 6. miesto, ÚR Čapkovičová
          Vladimír Bartovic kvarta A Chemická olympiáda Dg 11. miesto, ÚR Čapkovičová

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže kategória krajské kolo konzultant
          Adam Lužák III.A Chemická olympiáda A 5. miesto, ÚR Žatkuláková
          Veronika Lopatková IV.A Chemická olympiáda A 10. miesto Žatkuláková
          Zuzana Špacírová III.B Chemická olympiáda A 15. miesto Žatkuláková
          Zuzana Abrhanová III.A Chemická olympiáda A 16. miesto Žatkuláková
          Katarína Bílková III.A Chemická olympiáda A 17. miesto Žatkuláková
          Kristína Tomeková II.A Chemická olympiáda B 5. miesto, ÚR Žatkuláková
          Tomáš Fančovič II.B Chemická olympiáda B 11. miesto, ÚR Žatkuláková
          Dominika Laliová II.A Chemická olympiáda B 17. miesto, ÚR Žatkuláková
          Barbora Kleštincová II.B Chemická olympiáda B 27. miesto Žatkuláková
          Samuel Krčmárik V.OA Chemická olympiáda C 2. miesto, ÚR Čapkovičová
          Ondrej Bínovský IV.OA Chemická olympiáda C 6. miesto, ÚR Baranovičová
          Tatiana Lopatková I.A Chemická olympiáda C 12. miesto, ÚR Čapkovičová
          Eva Ušáková V.OB Chemická olympiáda C 19. miesto, ÚR Čapkovičová

           

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •