• Prehľad úspechov

        •    

          Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2021/22
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Ivana Chmurová

          Roman Ochaba

          Jakub Štefunko

          III.B

          III.A

          II.A

          Mladý Európan - účasť 

          Martin Ušák

          Sp.A Olympiáda ľudských práv 1.miesto, šk.kolo

          1. miesto, ÚR

          postup do celoslovenského kola

           účasť
          Paulína Juráková II.B Olympiáda ľudských práv

          2.miesto, šk.kolo

          -

           

          školský rok 2020/21
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Dominik Sagan

          Juraj Štefunko

          Filip Gašpárek

          III.A

          III.A

          Sp.A

          Mladý Európan -

          1. miesto

          postup do celoslovenského kola

          11.miesto
          Filip Bachratý IV.B Olympiáda ľudských práv

          -

          1. miesto

          postup do celoslovenského kola

          1.miesto v písaní úvahy, cena verejnej ochrankyne práv, účasť vo veľkom finále (12 najlepších študentov)
          Dorota Kňažková Sp.A Finančná olympiáda - - postup
          do II.kola

           

          školský rok 2019/20
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo
          Filip Bachratý III.B Olympiáda ľudských práv

          -

          5. miesto

          postup do celoslovenského kola

          nekonalo sa

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Filip Bachratý

          IV.B

          Ok.A

          III.B

          Olympiáda
          o Európskej únii
          elektronická časť - postup do finále x 3. miesto 

           

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Filip Bachratý

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Patrik Borovský

          II.A

          III.B

          Sp.A

          II.A

          Digitálny Mladý Európan - 1. postupové celoslovenské kolo -
          škola získala 2. miesto

          -

          1. miesto

          2. miesto

          -

          Filip Bachratý

          Adam Baláž

          Patrik Borovský

          II.B Mladý Európan - 3. miesto -
          Filip Bachratý II.B Olympiáda ľudských práv -

          4. miesto

          postup do ceslovenského kola

          1.miesto v písaní úvahy, cena verejnej ochrankyne práv 
          Terézia Köpplová II.B Olympiáda ľudských práv - účasť -

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Timotej Tóth

          III.B

          Sp.A

          Sp.A

          Olympiáda
          o Európskej únii
          - - elektronická časť - účasť

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Timotej Tóth

          II.B

          Sx.A

          Sx.A

          Mladý Európan - 1. miesto 4. miesto

          Frederik Hirner, Branislav Rak,
          Šimon Podešva

          IV.B

          III.B

          Sx.A

          Olympiáda
          o Európskej únii
          účasť

          -

          -

          Branislav Rak

          III.B Olympiáda ľudských práv -

          8. miesto

          postup do ceslovenského kola

          úča

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže

           okresné/regionálne kolo  

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Branislav Rak

          II.B Olympiáda ľudských práv -

          1. miesto

          postup do ceslovenského kola

          6. miesto

          4. miesto
          v písaní eseje

          Marek Macho

          Sp.A Olympiáda ľudských práv -

          7. miesto

          postup do ceslovenského kola

          účasť
          Lenka Moravcová III.A

          Moja Európa

          súťaž v písaní esejí

          - - účasť
          Terézia Švihoríková III.B

          Moja Európa

          súťaž v písaní esejí

          - - účasť

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže

           okresné/regionálne kolo  

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Barbora Heribanová

          Jana Štroncerová

          Lukáš Harant 

          Sx.A Mladý Európan - 3. miesto -

          Marek Macho

          Sx.A Olympiáda ľudských práv -

          6. miesto

          postup do ceslovenského kola

          účasť
          Lukáš Harant Sx.A Olympiáda ľudských práv - 12. miesto -

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže

           okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Kristína Mesková 

          Simona Hurajtová 

          Eva Peterkvá 

          III.B

          III.B

          Sp.A

          Mladý Európan účasť - -
          Dominik Drdul Sp.A Olympiáda ľudských práv -

          2. miesto

          postup do celoslov. kola

          najlepšia esej

          cena denníka Pravda

          Tamara Peterková Sp.A Olympiáda ľudských práv -

          5. miesto

          postup do celoslov. kola

          účasť
          Patrícia Stúpalová, Veronika Remenárová, Adela Vidličková Ok.A Olympiáda o EÚ 4. miesto - -

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo
          Filip Šuran IV.B Olympiáda ľudských práv 2. miesto účasť

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •