• Prehľad úspechov

        •    

          Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2019/20
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo
          Filip Bachratý III.B Olympiáda ľudských práv

          -

          5. miesto

          postup do celoslovenského kola

          presunuté na september 2020

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Filip Bachratý

          IV.B

          Ok.A

          III.B

          Olympiáda
          o Európskej únii
          elektronická časť - postup do finále x 3. miesto 

           

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Filip Bachratý

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Patrik Borovský

          II.A

          III.B

          Sp.A

          II.A

          Digitálny Mladý Európan - 1. postupové celoslovenské kolo -
          škola získala 2. miesto

          -

          1. miesto

          2. miesto

          -

          Filip Bachratý

          Adam Baláž

          Patrik Borovský

          II.B Mladý Európan - 3. miesto -
          Filip Bachratý II.B Olympiáda ľudských práv -

          4. miesto

          postup do ceslovenského kola

          1.miesto v písaní úvahy, cena verejnej ochrankyne práv 
          Terézia Köpplová II.B Olympiáda ľudských práv - účasť -

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Timotej Tóth

          III.B

          Sp.A

          Sp.A

          Olympiáda
          o Európskej únii
          - - elektronická časť - účasť

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže

            okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Barbora Hrdličková

          Šimon Podešva

          Timotej Tóth

          II.B

          Sx.A

          Sx.A

          Mladý Európan - 1. miesto 4. miesto

          Frederik Hirner, Branislav Rak,
          Šimon Podešva

          IV.B

          III.B

          Sx.A

          Olympiáda
          o Európskej únii
          účasť

          -

          -

          Branislav Rak

          III.B Olympiáda ľudských práv -

          8. miesto

          postup do ceslovenského kola

          úča

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže

           okresné/regionálne kolo  

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Branislav Rak

          II.B Olympiáda ľudských práv -

          1. miesto

          postup do ceslovenského kola

          6. miesto

          4. miesto
          v písaní eseje

          Marek Macho

          Sp.A Olympiáda ľudských práv -

          7. miesto

          postup do ceslovenského kola

          účasť
          Lenka Moravcová III.A

          Moja Európa

          súťaž v písaní esejí

          - - účasť
          Terézia Švihoríková III.B

          Moja Európa

          súťaž v písaní esejí

          - - účasť

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže

           okresné/regionálne kolo  

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Barbora Heribanová

          Jana Štroncerová

          Lukáš Harant 

          Sx.A Mladý Európan - 3. miesto -

          Marek Macho

          Sx.A Olympiáda ľudských práv -

          6. miesto

          postup do ceslovenského kola

          účasť
          Lukáš Harant Sx.A Olympiáda ľudských práv - 12. miesto -

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže

           okresné/regionálne kolo 

          krajské kolo celoslovenské kolo

          Kristína Mesková 

          Simona Hurajtová 

          Eva Peterkvá 

          III.B

          III.B

          Sp.A

          Mladý Európan účasť - -
          Dominik Drdul Sp.A Olympiáda ľudských práv -

          2. miesto

          postup do celoslov. kola

          najlepšia esej

          cena denníka Pravda

          Tamara Peterková Sp.A Olympiáda ľudských práv -

          5. miesto

          postup do celoslov. kola

          účasť
          Patrícia Stúpalová, Veronika Remenárová, Adela Vidličková Ok.A Olympiáda o EÚ 4. miesto - -

           

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo
          Filip Šuran IV.B Olympiáda ľudských práv 2. miesto účasť

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo
          Filip Šuran III.B Olympiáda ľudských práv 4. miesto účasť, pobyt v Štrasburgu

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže krajské kolo celoslovenské kolo
          Martina Justusová III.B Olympiáda ľudských práv 1. miesto cena za najlepšiu esej 

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže regionálne kolo celoslovenské kolo
          Barbora Štrbová VII.OA Mladý Európan 3. miesto -
          Štefan Horváth
          Juraj Kvoček

           

    • Kontakty

      • Gymnázium Angely Merici
      • sekretariat@gamtt.sk
      • riaditeľka, fax - 033/5514 605 vrátnica - 033/5511 014 sekretariát - 0911 134 448 internát - 0904 006 464 hospodárka/vedúca šk. jedálne - 0911 975 858
      • Hviezdoslavova 10, 917 01 Trnava
      • 588032
      • 2021190787
      • škol. jedáleň: SK22 0200 0001 3100 3584 8212 škol. internát: SK34 0200 0000 0029 2244 0458 účet ZRPŠ: SK83 0200 0000 0031 7798 0159 Poteší nás, ak prispejete akoukoľvek čiastkou na náš sponzorský účet. Ak neuvediete konkrétny účel, vaše financie použijeme pre študentov na skvalitnenie výchovno-vyučovacieho procesu. sponzorský účet: SK57 0200 0000 3500 3584 8212 Pre platby zo zahraničia: Majiteľ účtu: Gymnázium Angely Merici Trnava, adresa: Hviezdoslavova 10, 917 01 Trnava číslo účtu: SK5702000000350035848212 BIC: SUBASKBX, SK - Slovensko
      • Mgr. Jana Kuracinová kuracinova@gamtt.sk
      • Mgr. Marta Vozárová, vozarova@gamtt.sk Mgr. Katarína Tomašovičová, tomasovicova@gamtt.sk
    • Prihlásenie

      • zatiaľ žiadne údaje
        •