• Ocenenie TOP GAM

    •  Ocenenie TOP GAM vzniklo v roku 2018, kedy sa konal jeho nultý ročník. Istý darca, ktorý je veľkým sympatizantom našej školy, nám venoval peniaze s prianím, aby boli odovzdané tým študentom, ktorí vedia na sebe pracovať, robia nad rámec bežných študentských povinností a chcú meniť svet k lepšiemu. Napriek tomu, že nie je s našou školou priamo spojený, všimol si, že GAM produkuje mnoho mladých ľudí, ktorí sú nie len vzdelaní, ale majú aj vysoký morálny kredit.

     Táto cena je spojená s finančným darom, ktorý má byť prejavom vďaky, prejavom podpory a tiež prejavom toho, že aktivity študentov by nemali zostať bez povšimnutia.

      Mojím snom je, aby bolo financií toľko, aby sme mohli oceniť čo najväčší počet TOP gamákov, ale aj podporiť vaše malé projekty,  výmenné pobyty a odborné exkurzie. Možno sú to vysoké méty, možno sa moje sny nenaplnia úplne, ale  keď sa nepokúsim splniť si tento sen, nezistím, či sa dá zrealizovať. A pravdepodobne rovnako uvažujú aj študenti, ktorí si ocenenie TOP GAM prevzali a verím, že ešte aj prevezmú. Títo študenti vedia, že bez snov, viery a chuti meniť veci k lepšiemu, sa nepohne nič...

     Mgr. Marta Vozárová

      

   • zatiaľ žiadne údaje
    •