• Prehľad úspechov

        •   Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže kategória okresné kolo krajské kolo

          celoslovenské

          kolo  

          konzultant
          Ondrej Haršány,
          Jakub Hittrich,
          Eliška Gašpárková,
          Marek Richnák
          S.A MATBOJ 7.ročník - 1. miesto - -
          Marcel Farbula, Dominik Hanzel, Dominik Jindra a Jakub Pollák P.A MATBOJ 6.ročník - 2. miesto - -
          Ondrej Haršány S.A Pytagoriáda   1. miesto     Mgr.L.
          Bubánová
          Marcel Farbula P.A Matematická olympiáda Z6 2. miesto - - Mgr.L.
          Bubánová
          Nina Janíková P.A Matematická olympiáda Z6 6. miesto - - Mgr.L.
          Bubánová
          Ondrej Haršány S.A Matematická olympiáda Z7 2. miesto - - Mgr.L.
          Bubánová
          Eliška Gašpárková S.A Matematická olympiáda Z7 4. miesto - - Mgr.L.
          Bubánová
          Adam Bardiovský T.A Matematická olympiáda Z8 2. miesto - - Mgr.L.
          Bubánová
          Žofia Chrvalová K.A Matematická olympiáda Z9 5. miesto  11. miesto  - RNDr. K. Gajdoš  
          Benjamín Chrvala Q.A Matematická olympiáda C - 2. miesto, ÚR - RNDr. K. Gajdoš  
          Michal Šrank I.A Matematická olympiáda C - 3. miesto, ÚR - RNDr. K. Gajdoš  
          Matej Suchoň I.A Matematická olympiáda C - 7. miesto, ÚR - RNDr. K. Gajdoš  
          Filip Gašpárek Q.A Matematická olympiáda C - 25. miesto - RNDr. K. Gajdoš  
          Lívia Plachetková I.A Matematická olympiáda C - 36. miesto - RNDr. K. Gajdoš  
           Katarína Královičová  III.A  Matematická olympiáda - 11. miesto   - RNDr. K. Gajdoš 
          Andrej Genčur Sp.A Matematická olympiáda A - 23. miesto - RNDr. K. Gajdoš 

          D. Cáková

          Ž. Chrvalová

          M. Ušák

          J. Heriban

          K.A MAT - X - - - 49. miesto z 316 -
          Ondrej Haršány S.A Matematický klokan - - - 100% úspešnosť -

          D. Cáková

          Ž. Chrvalová

          J.Heriban

          M.Ušák

          K.A

          Náboj

          junior

          - 2. miesto - - -

           S. Samporová

          S. Bubán

          E. Ruisl

          J. Koricina

          A. Genčur

          Ok.A

          Ok.A

          IV.A

          IV.A

          Sp.A

          Náboj

          senior

          - - - 35. miesto -

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          A. Genčur Sx.A Matematická olympiáda B - 6.-9. miesto - p.Gajdoš
          K. Královičová II.A Matematická olympiáda B - 18.-19. miesto - p.Gajdoš
          Filip Gašpárek K.A Matematická olympiáda Z9 3. miesto 14.-15. miesto, ÚR - p.Gajdoš
          Benjamín Chrvala K.A Matematická olympiáda Z9 4. miesto 5.-6. miesto, ÚR - p.Gajdoš
          Adam Bardiovský S.A Matematická olympiáda Z7 1. miesto     p. Čapkovičová
          Simona Bučková S.A Matematická olympiáda Z7 ÚR     p. Čapkovičová
          Eliška Gašpárková P.A Matematická olympiáda Z6 1. miesto     p. Čapkovičová
          Ondrej Haršány P.A Matematická olympiáda Z6 1. miesto     p. Čapkovičová
          Martin Barcay P.A Matematická olympiáda Z6 ÚR     p. Čapkovičová
          Ján Jurík P.A Pytagoriáda P6 ÚR      
          Adam Bardiovský S.A Pytagoriáda P7        
           Žofia Chrvalová T.A Pytagoriáda P8 ÚR      

           

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          K. Královičová I.A Matematická olympiáda C - 2. miesto - Gajdoš
          A. Genčur Q.A Matematická olympiáda C - 4. miesto - Gajdoš
          A. Bardiovský P.A Matematická olympiáda Z6 7.- 10. miesto, ÚR - - Kováčová
          S. Bučková P.A Matematická olympiáda Z6 17.-19. miesto - - Kováčová
          V. Jurkasová P.A Matematická olympiáda Z6 20. miesto - - Kováčová
          Ž. Chrvalová S.A Matematická olympiáda Z7 13.- 16. miesto - - Čapkovičová
          M. Ušák S.A Matematická olympiáda Z7 17. miesto - - Čapkovičová
          B.Chrvala T.A Matematická olympiáda Z8 6.- 8. miesto, ÚR - - Gajdoš
          F. Gašpárek T.A Matematická olympiáda Z8 6.- 8. miesto, ÚR - - Gajdoš
          Adam Bardiovský  P.A Pytagoriáda P6 1. miesto     Kováčová
          Diana Cáková S.A Pytagoriáda P7 2.-4. miesto - - Kováčová
          Marek Tomašovič T.A Pytagoriáda P8 2.-4. miesto - - Kováčová

           

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Jozef Koricina I.A Pangea         Gajdoš
          Andrej Horník Sx.A Matematická olympiáda B - 6.-7. miesto - Gajdoš
          Jozef Koricina I.A Matematická olympiáda C - 6.-7. miesto - Gajdoš
          Benjamín Chrvala S.A Matematická olympiáda Z7 4. miesto     Gajdoš
          Filip Gašpárek S.A Matematická olympiáda Z7 2.- 3. miesto     Gajdoš
          Žofia Chrvalová P.A Matematická olympiáda Z6 1.- 2. miesto     Kováčová
          Martin Ušák P.A Matematická olympiáda Z6 3. miesto     Kováčová
          Filip Kňažko T.A Pytagoriáda P8 1. miesto     Kováčová

           

            

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Benjamín Chrvala P.A Matematická olympiáda Z6 1.miesto - - -
          Bínovský František T.A Matematická olympiáda Z8 účasť - - -
          Bínovský František T.A Pytagoriáda P8 3.miesto, ÚR - - -
          Gabriela Chutňáková S.A Pytagoriáda P7 3. miesto - - -
          Ondrej Bínovský Ok.A Matematická olympiáda A - 1.miesto účasť Rafay, Gajdoš
          Samuel Bubán K.A Matematická olympiáda Z9 2. miesto 8. miesto - Kováčová
          Andrej Horník Q.A Matematická olympiáda C - 4.-6. miesto, ÚR - Gajdoš
          Matúš Miklovič Q.A Matematická olympiáda C - 10.-13. miesto, ÚR - Gajdoš
                         

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Ondrej Bínovský Sp.A Matematická olympiáda A - 1.miesto

          13. miesto ÚR

          MEMO - 4. miesto - tím SR

          Rafay
          Matúš Miklovič K.A Matematická olympiáda Z9 5. miesto, ÚR - - Kováčová
          Andrej Horník K.A Matematická olympiáda Z9 7. miesto - - Kováčová
          Samuel Bubán TA Matematická olympiáda Z8 1. miesto, ÚR - - Kováčová
          Hana Kadlicová SA Matematická olympiáda Z7 6. miesto, ÚR - - Kováčová
          Filip Cák SA Matematická olympiáda Z7 7. miesto - - Kováčová
          Peter Čechovič SA Matematická olympiáda Z7 9. miesto - - Kováčová
          Dominik Hornáček PA Matematická olympiáda Z6 4. miesto - - Kováčová
          Viktória Vyskočová I.A Matematická olympiáda C - 9.-10. miesto - Rafay
          Patrícia Kopecká I.A Matematická olympiáda C - 11. miesto - Rafay
          Michal Bubán Sx.A Matematická olympiáda B - 11.-14. miesto - Gajdoš
          Michal Szabo II.A Matematická olympiáda B - 16.-18. miesto - Gajdoš

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Dominik Pisarovič Oktáva A Matematická olympiáda A   3. - 4. miesto   Gajdoš
          Ondrej Bínovský Sexta A Matematická olympiáda A   5. - 8. miesto   Rafay
          Ondrej Bínovský Sexta A Matematická olympiáda B   3. -4. miesto   Rafay
          Michal Bubán Kvinta A Matematická olympiáda C   11. - 13. miesto    
          Matúš Miklovič Tercia A Matematická olympiáda Z8 1. miesto, ÚR     Kováčová
          Samuel Bubán Sekunda A Matematická olympiáda Z7 5. miesto, ÚR     Kováčová
          Michal Bardiovský Sekunda A Matematická olympiáda Z7 9. miesto     Kováčová
          Filip Cák Príma A Matematická olympiáda Z6 4. miesto, ÚR     Kováčová
          Dávid Podešva Príma A Matematická olympiáda Z6 5. miesto, ÚR     Kováčová
          Hana Kadlicová Príma A Matematická olympiáda Z6 5. miesto, ÚR     Kováčová
          Mária Hornáčková Príma A Pytagoriáda P6 2. miesto, ÚR     Kováčová
          Samuel Bubán Sekunda A Pytagoriáda P7 1. miesto, ÚR     Kováčová
          Matúš Miklovič Tercia A Pytagoriáda P8 8. miesto     Kováčová

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Pavol Koprda Oktáva A Matematická olympiáda A   1. miesto, ÚR 12. miesto, ÚR Gajdoš
          Miriam Zacharová II.A Matematická olympiáda B   8. miesto   Gajdoš
          Lenka Šimončičová II.A Matematická olympiáda B   12. - 18. miesto   Gajdoš
          Jakub Patko II.B Matematická olympiáda B   12. - 18. miesto   Rafay
          Katarína Duchoňová II.B Matematická olympiáda B   19.-20 . miesto   Rafay
          Samuel Bubán príma A Matematická olympiáda Z6 3. miesto, ÚR     Kováčová
          Matúš Miklovič sekunda A Matematická olympiáda Z7 2. miesto, ÚR     Kováčová
          Samuel Bubán príma A Pytagoriáda P6 3. miesto, ÚR     Kováčová
          Andrej Horník sekunda A Pytagoriáda P7 11. miesto     Kováčová

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Pavol Koprda VII.OA Matematická olympiáda A   4. - 5. miesto, ÚR   Gajdoš, Rafay
          Mária Ševčovičová II.A Matematická olympiáda  B   9. - 10. miesto   Gajdoš
          Lenka Šimončičová I.A Matematická olympiáda   C   5. miesto   Gajdoš

           

          školský rok 2009/10
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo konzultant
          Eva Vidličková VIII.OA Matematická olympiáda A   1. - 2. miesto   Gajdoš
          Pavol Koprda VI.OA Matematická olympiáda A   11. - 13. miesto   Rafay
          Pavol Koprda VI.OA Matematická olympiáda B   4. miesto, ÚR   Rafay
          Dominik Pisarovič V.OA Matematická olympiáda C   7. miesto, ÚR   Gajdoš
          Mária Ševčovičová I.A Matematická olympiáda C   10. miesto, ÚR   Gajdoš
          Michal Bubán II.OA Pytagoriáda   1. miesto     Kováčová

           

           

           

           

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •