• Prehľad úspechov

        •  Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2018/19
          Názov súťaže Kategória Študent/Skupina Trieda Umietnenie
          Školské majstrovstvá Trnavského okresu SŠ beh na 110 m cez prekážky Marek Kročka Q.A 1. miesto
          Školské majstrovstvá Trnavského okresu SŠ beh na 200 m Marek Kročka Q.A 3. miesto
          Školské majstrovstvá Trnavského okresu SŠ štafeta 4x100 m GAM   1. miesto

           

           

          školský rok 2014/15
          Názov súťaže Kategória Študent/Skupina Trieda Umietnenie
          FUTSALE dievčatá SŠ GAM   3. miesto
          Streetball - GAM - 5. miesto

          Memoriál

          prof. F. Gažu

          100 m - ch Miklovič Matúš Q.A 5. miesto
          400m - ch Boroň Lukáš Sp.A 5. miesto
          800 m - ch Gašparovič Patrik IV.C 5. miesto
          1500 m - ch Banáš Pavol Sp.A 2. miesto
          4x100 m - ch Boroň, Banáš, Miklovič, Gašparovič - 7. miesto
          100 m - d Stúpalová Patrícia Ok.A 1. miesto
          800 m - d Čápková Vladimíra Sp.A 3. miesto
          800 m - d Szeligová Daniela Ok.A MS
          800 m - d Mesková Kristína III.B MS
          4x100 m - d Szeligová, Mesková, Čápková, Stúpalová - 3. miesto
          guľa - d Zacharová Henrieta II.A 1. miesto
          poradie družstiev GAM - 6. miesto

          Memoriál Márie

          Zavarskej

          žiačky SŠ 5x800m

          GAM

          Stúpalová, Szeligová Ok.A, Čápková Sp.A, Heribanová Q.A, Bínovská Sp.A

          - 3. miesto
           

           

          školský rok 2013/14
          Názov súťaže Kategória Študent/Skupina Trieda Umietnenie

          Memoriál

          prof. F. Gažu

          100 m - ch Kormuth Filip III.A 4. miesto
          200 m - ch Gross Jaroslav III.C 4. miesto
          400m - ch Homoľa Matej III.C 4. miesto
          800 m - ch Mečír Martin IV.C 3. miesto
          1500 m - ch Repa Matúš IV.B 1. miesto
          4x100 m - ch Gross, Mečír, Homoľa, Herceg - 4. miesto
          výška - ch Izrael Samuel IV.B 5. miesto
          diaľka - ch Vinci Igor II.A 3. miesto
          guľa - ch Patko Jakub IV.B 5. miesto
          100 m - d Holičková Dominika III.B 2. miesto
          200 m - d Šípošová Dominika II.A 4. miesto
          800 m - d Obetková Miriam Ok.B 2. miesto
          4x100 m - d Obetková, Holičková, Tollarovičová, Šípošová - 3. miesto
          guľa - d Gergičová Hana Sp.A 6. miesto
          poradie družstiev GAM - 5. miesto
          Memoriál Márie Zavarskej žiačky SŠ 5x800m GAM - 3. miesto

          žiaci SŠ 10x800 m

          GAM - 7. miesto
          Dni športu 2013 ABC futbalistu ZŠ Jonatán Rumpel K.A 9. miesto
          ROPE SKIPPING Kubalová Marcela II.B 10. miesto
          Vozáriková Judit II.B 12. miesto
          Koštialová Ema I.A 27. miesto
          Černotová Nikoleta II.B 31. miesto
          Gudábová Lucia I.A 40. miesto
          Zacharová Henrieta I.A 42. miesto

           

          školský rok 2012/13
          Názov súťaže Kategória Študent/Skupina Trieda Umietnenie
          Memoriál Márie Zavarskej školské majstrovstvá okresu žiačky SŠ   2. miesto
          Pretláčanie rúk okresná súťaž Anna Tollarovičová   2. miesto

           

          školský rok 2011/12
          Názov súťaže Kategória Študent/Skupina Trieda Umietnenie
          Cezpoľný beh stredné školy Miriam Matulová III.A 2. miesto
          poradie škôl - GAM   2. miesto
          Štafetový beh Memoriál Zavarskej 5x400m dievčatá   2. miesto
          Memoriál Františka Gažu stredné školy Marek Sabo III.A 1. miesto
          poradie škôl - GAM   5. miesto
          Halový futbal stredné školy chlapci   2. miesto
          dievčatá   2. miesto
          Stolnotenisový turnaj základné školy chlapci   2. miesto
          dievčatá   2. miesto
          Stolnotenisový turnaj stredné školy chlapci   1. miesto
          dievčatá   2. miesto
          Streetball   chlapci   2. miesto
          Basketbalový turnaj stredné školy chlapci   1. miesto
          Atletika beh 100m Marek Sabo III.A 1. miesto
          skok do diaľky Eva Ušáková Sexta B 1. miesto
          štafeta 4x100m Eva Ušáková Sexta B 2. miesto
          Miriam Obetková Sexta B
          Lívia Tollarovičová Septima A
          Petra Mešťánková Sexta A
          beh 200m Petra Mešťánková Sexta A 2. miesto

          Majstrovstvá okresu

          v ATLETIKE stredných škôl

          12. apríla 2012

          beh 200m Petra Mešťánková Sexta A 3. miesto
          beh 800m Mariana Nazadová II.A 2. miesto
          beh 1500m Miriam Matulová III.A 3. miesto
          štafeta 4x100m Miriam Obetková Sexta B 2. miesto
          Petra Mešťánková Sexta A
          Eva Ušáková Sexta B
          Miriam Matulová III.A
          poradie škôl GAM - dievčatá   5. -6. miesto
          štafeta 4x100m Kristián Kredatus Sexta B 3. miesto
          Juraj Nulassy Oktáva A
          Marek Sabo III.A
          Dávid Moravec Oktáva A
          poradie škôl GAM - chlapci   8. miesto

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •