• Prehľad úspechov

        • Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2015/2016
          študent trieda názov súťaže kategória umiestnenie
          družstvo GAM Trnavský rebríček 1. miesto 
          Gabriel, Macho I.B, Q.A Veľkonočný bridžový turnaj - 1. miesto
          Rastislav Kavoň Sx.A Trnavský rebríček 1. miesto 
          Andrej Horník Sx.A Trnavský rebríček 6. miesto
          Matúš Miklovič Sx.A Trnavský rebríček 9. miesto
          Veronika Ganzová II.B Trnavský rebríček 10. miesto

          Matúš Miklovič

          Sx.A Majstrovstná okresu 6. miesto
          Veronika Ganzová II.B Majstrovstná okresu 7. miesto
          Andrej Horník Sx.A Majstrovstná okresu 8. miesto

           

          školský rok 2014/2015
          študent trieda názov súťaže kategória umiestnenie
          Marek Macho Q.A Prebor Rakúska - bridž zahraničie 1. miesto
          Horník - Miklovič Q.A Prebor Rakúska - bridž do 18. rokov 2. miesto
          Chrvala - Sagan P.A Prebor Rakúska - bridž začínajúci 1. miesto
          Rastislav Kavoň Q.A Majstrovstvá Slovenska SŠ chlapci 1. miesto
          Veronika Ganzová I.B Majstrovstvá Slovenska SŠ dievčatá 1. miesto
          Veronika Ganzová I.B Majstrovstvá kraja 1. miesto
          GAM - Majstrovstná okresu 3. miesto
          Rastislav Kavoň Q.A Majstrovstná okresu 5. miesto
          Andrej Horník Q.A Majstrovstná okresu 8. miesto
          Veronika Ganzová I.B Majstrovstná okresu 12. miesto
          Matúš Miklovič Q.A Majstrovstná okresu 17.  miesto
          Šimon Podešva T.A Majstrovstná okresu  28. miesto
          Daniel Sagan P.A Majstrovstná okresu  32. miesto
          Adam Novák P.A Majstrovstná okresu  37. miesto
          Jakub Kohutiar T.A Majstrovstná okresu  38. miesto
          GAM - Majstrovstná okresu  8. miesto
          Rastislav Kavoň Q.A Trnavský rebríček  1. miesto
          Andrej Horník Q.A Trnavský rebríček 5. miesto
          Veronika Ganzová I.B Trnavský rebríček 6. miesto
          Matúš Miklovič Q.A Trnavský rebríček 11. miesto
          GAM - Trnavský rebríček  1. miesto

           

          školský rok 2013/2014
          študent trieda názov súťaže kategória umiestnenie
          GAM - Trnavský šachový rebríček 4. miesto
          Tomáš Oscitý III.B Trnavský šachový rebríček 10. miesto
          Hoang Viet Tiep III.B Trnavský šachový rebríček 11. miesto
          Branislav Kabát III.B Trnavský šachový rebríček 15. miesto
          Michal Zervan III.B Trnavský šachový rebríček 20.  miesto
          Rastislav Kavoň K.A Majstrovstná okresu  4. miesto
          Andrej Horník K.A Majstrovstná okresu  5. miesto
          Matúš Miklovič K.A Majstrovstná okresu  21. miesto
          Marek Macho K.A Majstrovstná okresu  23. miesto
          GAM - Majstrovstná okresu  1. miesto
          Tomáš Oscitý III.B Majstrovstvá okresu 4.-6. miesto
          Viet Hoang Tiep III.B Majstrovstvá okresu 21.-22. miesto
          Šimon Uhnavý Sp.A Majstrovstvá okresu 24. miesto
          Ondrej Bínovský Sp.A Majstrovstvá okresu 34. miesto
          GAM - Majstrovstvá okresu 6. miesto


           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória umiestnenie
          Rastislav Kavoň tercia A Majstrovstvá SR v šachu CH14

          2. miesto

          postup na ME

          Rastislav Kavoň tercia A Majstrovstvá okresu v šachu 3. miesto
          František Boris Jablonický kvinta A 6. miesto
          Andrej Horník tercia A 8. miesto
          družstvo GAM   1. miesto
          Rastislav Kavoň tercia A Trnavský šachový rebríček 2. miesto
          Hana Dzurjaninová kvinta A 12. miesto
          Matúš Miklovič tercia A 14. miesto
          Richard Gabriel tercia A 37. miesto
          GAM - poradie škôl   2. miesto
          Ondrej Bínovský sexta A Trnavský šachový rebríček 9. miesto
          Tomáš Oscitý II.B 20. miesto
          Andrej Michalica III.B 27. miesto
          Samuel Izrael III.B 33. miesto
          GAM - poradie škôl   4. miesto

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória umiestnenie
          Hana Dzurjaninová Kvarta A Majstrovstvá SR v šachu D14 3. miesto
          Rastislav Kavoň Sekunda A Majstrovstvá SR v šachu CH14 9. miesto
          František Boris Jablonický Kvarta A Majstrovstvá okresu v šachu družstvá - žiaci ZŠ 1. miesto
          Hana Dzurjaninová Kvarta A
          Rastislav Kavoň Sekunda A
          Andrej Horník Sekunda A
          Hana Dzurjaninová Kvarta A Trnavský šachový rebríček jednotlivci - ZŠ 3. miesto
          Rastislav Kavoň Sekunda A Trnavský šachový rebríček jednotlivci - ZŠ 4. miesto
          Andrej Horník Sekunda A Trnavský šachový rebríček jednotlivci - ZŠ 8. miesto
          Juraj Čechovič Kvarta A Trnavský šachový rebríček jednotlivci - ZŠ 11. miesto
          Michal Šimun Sexta B Trnavský šachový rebríček jednotlivci - SŠ 16. miesto
          Andrej Michalica II.B Trnavský šachový rebríček jednotlivci - SŠ 21. miesto
          Rastislav Ondica Sexta B Trnavský šachový rebríček jednotlivci - SŠ 26. miesto
          Martin Šiška Sexta B Trnavský šachový rebríček jednotlivci - SŠ 28. miesto

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória umiestnenie
          Andrej Horník I.OA Trnavský šachový rebríček družstvá - žiaci ZŠ 1. miesto
          Rastislav Kavoň I.OA
          Hana Dzurjaninová III.OA
          František Boris Jablonický III.OA
          Hana Dzurjaninová III.OA Majstrovstvá SR v šachu D14 2. miesto

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •