• Prehľad úspechov

        •  Prehľad úspechov študentov v súťažiach v jednotlivých rokoch

          školský rok 2018/19
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          T. Ručková III.A SOČ - - 4.-9. miesto -
          M. Bardiovský Ok.A Biologická olympiáda A teor.-prakt. časť - 7. miesto, ÚR  -
          M. Hornáčková Sp.A Biologická olympiáda A teor.-prakt. časť - 18. miesto -
          T. Ručková III.A Biologická olympiáda A projekt - 1.miesto 2. miesto
          T. Ručková III.A AVAMET - -   postup
          S. Bučková T.A Biologická olympiáda C 3. miesto, ÚR 8. miesto, ÚR -
          Ž. Chrvalová K.A Biologická olympiáda C 6. miesto, ÚR - -
          Martin Barczay S.A Biologická olympiáda D 3. miesto,ÚR - -
          Jakub Chorvatovič P.A Biologická olympiáda D 7. miesto,ÚR - -

           

          školský rok 2017/18
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Simona Bučková S.A Biologická olympiáda D 5. miesto, ÚR    
          Martin Barcay P.A Biologická olympiáda D 7. miesto, ÚR    
          Timea Ručková  II.A SOČ - - 3. miesto -
          Žofia Chrvalová  T.A Biologická olympiáda C 1. miesto, ÚR 3. miesto, ÚR -
          Barbora Buková K.A Biologická olympiáda C 4. miesto, ÚR - -
          Lucia Horníková Sx.A Biologická olympiáda B - 2. miesto, ÚR 5. miesto, ÚR
          Mária Hornáčková Sx.A Biologická olympiáda B - 7.miesto, ÚR -
          Timea Ručková II.A Biologická olympiáda B projekt - 2. miesto, ÚR 4. miesto, ÚR
          Andrej Horník Ok.A Biologická olympiáda A - 1. miesto, ÚR 11. miesto, ÚR
          Bruno Sagan IV.A  Biologická olympiáda A - 8. miesto, ÚR -
          Lukáš Harant Ok.A  Biologická olympiáda A - 14. miesto -

           

          školský rok 2016/17
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Andrej Horník Sp.A Biologická olympiáda A - 1. miesto 12. miesto, ÚR
          Timea Ručková  I.A Biologická olympiáda B projekt - 1. miesto 8. miesto, ÚR
          Horníková Lucia Q.A Biologická olympiáda B - 4. miesto, ÚR -
          Hornáčková Mária Q.A Biologická olympiáda B - 6. miesto, ÚR -
          Bardiovský Michal Sx.A Biologická olympiáda B - 10. miesto, ÚR -
          Chrvalová Žofia S.A Biologická olympiáda D 2. miesto, ÚR - -
          Bučková Simona P.A Biologická olympiáda D 9. miesto, ÚR - -
          Alžbeta Solčányová II.B Zoolympiáda     4. miesto
          Matúš Čík K.A Zoolympiáda     6. miesto

           

          školský rok 2015/16
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Ivana Barčáková IV.B Biologická olympiáda A - 11.miesto -
          Hana Dzurjaninová Ok.A Biologická olympiáda A - 13.miesto -
          Andrej Horník  Sx.A Biologická olympiáda B - 2.miesto, ÚR 8. miesto
          Lukáš Harant  Sx.A Biologická olympiáda B - 10.miesto -
          Mária Fančovičová Q.A Biologická olympiáda B - 20.miesto -
          Lucia Horníková K.A Biologická olympiáda C 1. ÚR 2. miesto, ÚR neorganizuje sa
          Mária Hornáčková K.A Biologická olympiáda C 4.-5. ÚR 5. miesto, ÚR neorganizuje sa
          Barbora Buková S.A Biologická olympiáda D 3. miesto, ÚR     
          Žofia Chrvalová P.A Biologická olympiáda D 4. miesto, ÚR    
           Ivana Radosová S.A Biologická olympiáda D 10. miesto, ÚR    

           

          školský rok 2014/15
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Ivana Barčáková III.B Biologická olympiáda A - 11. miesto -
          Hana Dzurjaninová Sp.A Biologická olympiáda A - 16. miesto -
          Monika Vadkertiová Sp.A Biologická olympiáda A - 21. miesto -
          Anna Štibraná Sp.A Biologická olympiáda A - 26. miesto -
          Ľuboš Cesnek II.B Biologická olympiáda B - 5. miesto ÚR -
          Andrej Horník Q.A Biologická olympiáda B - 11. miesto -
          Magdaléna Ochabová II.B Biologická olympiáda B - 17. miesto -
          Lucia Horníková T.A Biologická olympiáda C 2. miesto ÚR 7. miesto ÚR -
          Mária Hornáčková T.A Biologická olympiáda C 4.-5. miesto ÚR - -
          Zuzana Harantová K.A Biologická olympiáda C 9. miesto ÚR - -

           

          školský rok 2013/14
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Samuel Krčmárik Ok.A Biologická olympiáda A projektová časť - 1. miesto 5. miesto ÚR
          Samuel Krčmárik Ok.A Biologická olympiáda A - 3. miesto -
          Lucia Baďurová IV.A Biologická olympiáda A - 7. miesto ÚR -
          Eva Ušáková  Ok.B Biologická olympiáda A - 11. miesto -
          Tamara Peterková Sx.A Biologická olympiáda B - 11. miesto -
          Eva Peterková Sx.A Biologická olympiáda B - 15. miesto -
          Monika Vadkertiová Sx.A Biologická olympiáda B - 22. miesto -
          Horník Andrej K.A Biologická olympiáda C 1. miesto 9. miesto ÚR -
          Harantová Zuzana T.A Biologická olympiáda C 2. miesto 16. miesto ÚR -
          Vozárová Zuzana K.A Biologická olympiáda C 7. miesto - -
          Mária Hornáčková S.A Biologická olympiáda D 1. miesto ÚR - -
          Lucia Horníková S.A Biologická olympiáda D 3. miesto ÚR - -

           

          školský rok 2012/13
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Samuel Krčmárik Septima A BO - teoreticko-praktická časť A   2. miesto, UR 15. miesto, ÚR
          Samuel Krčmárik Septima A BO - projektová časť A   2. miesto, ÚR 4. miesto, ÚR + cena dekana PriF UK BA
          Lucia Baďurová III.A Biologická olympiáda A   10. - 11. miesto, ÚR  
          Kristína Tomeková IV.A Biologická olympiáda A   23. - 24. miesto  
          Adriána Bohunická IV.A Biologická olympiáda A   27. miesto  
          Veronika Letková III.A Biologická olympiáda A   30. miesto  
          Viktória Pirková IV.A Biologická olympiáda A   31. miesto  
          Tamara Peterková Kvinta A Biologická olympiáda B   20. miesto  
          Eva Peterková Kvinta A Biologická olympiáda B   26. miesto  
          Ema Režnáková Sexta A Biologická olympiáda B   27. miesto  
          Adam Žilka Sexta A Biologická olympiáda B   28. miesto  
          Andrej Horník Tercia A Biologická olympiáda C 1. miesto ÚR  
          Mária Hornáčková Príma A Biologická olympiáda D 1. miesto    
          Michal Bardiovský SekundaA Biologická olympiáda D 9. miesto    

           

          školský rok 2011/12
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória obvodné kolo krajské kolo celoslovenské kolo
          Peter Alaxin  IV.B Biologická olympiáda A   1. miesto 9. miesto, ÚR
          Tomáš Fančovič III.B Biologická olympiáda A   23. miesto  
          Samuel Krčmárik Sexta A Biologická olympiáda B   2. miesto 4. miesto, ÚR
          Lucia Baďurová II.A Biologická olympiáda B   11. miesto  
          Anna Štibraná  Kvarta A Biologická olympiáda C 1. miesto 2. miesto  
          Tamara Peterková Kvarta A Biologická olympiáda C 2. miesto 3. - 4. miesto  

           

          školský rok 2010/11
          Študent Trieda Názov súťaže Kategória krajské kolo celoslovenské kolo  konzultant
          Peter Alaxin III.B Biologická olympiáda A 3. miesto, ÚR   Baranovičová
          Jana Görögová IV.B Biologická olympiáda A 4. miesto, ÚR   Baranovičová 
          Annamária Jindrová IV.B Biologická olympiáda  A 19. miesto   Baranovičová 
          Simona Trandžíková IV.A Biologická olympiáda  A 29. miesto   Baranovičová 
          Natália Janíková IV.B Biologická olympiáda   A 30. miesto   Baranovičová  
          Samuel Krčmárik V.OA Biologická olympiáda   B 1. miesto, ÚR   Baranovičová  
          Lucia Baďurová I.A Biologická olympiáda   B 11. - 12. miesto   Baranovičová  
          Gabriela Janošková I.A Biologická olympiáda   B 17. - 18. miesto   Baranovičová  
          Ľuboš Šimek II.B Biologická olympiáda  B 17. - 18. miesto    Baranovičová 

           

           

           

      • zatiaľ žiadne údaje
        •