• Geografická olympiáda

• Dňa 24.11. 2021 sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády. V kategórii E sa na 1.mieste umiestnil Jakub Chorvatovič (K.A), na 2. mieste Jaromír Marek (T.A) a 3.mieste Tomáš Greguš (T.A). V kategórii F sa na 1.mieste umiestnila Sara-Joy McCaley (S.A), na 2.mieste Benjamín Chrvala (S.A) a 3.mieste Boris Kováč (S.A). Víťazom srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov v okresnom kole.

• HIV/AIDS prevencia

• Dńa 16.11.2021 sa uskutočnilo online kolo národnej súťaže HIV/AIDS prevencia. Našu školu reprezentovali žiačky Sx.A - Alexandra Havlíková, Simona Bučková a Katarína Ružičková. Dievčatá obsadili 13. miesto. Z  celkového počtu bodov 62 získali 58 bodov. Ďakujeme za peknú reprezentáciu školy.

• Zenit v programovaní – postup do celoslovenského kola

• Dňa 25.11.2021 sa uskutočnilo krajské kolo súťaže ZENIT v programovaní. V kategórii B získal 1.miesto náš žiak Vladimír Štefunko z triedy 2.A, ktorý postupuje aj do celoslovenského kola. V kategórii A krásne 2. miesto získal Ján Chromík z triedy 3.A a Benjamín Chrvala (Oktáva A) získal krásne 4.miesto.

Naši programátori boli úspešní už aj v školskom kole uvedenej súťaže, kde v kategórií A v rámci Trnavského kraja suverénne zvíťazil Benjamín Chrvala (Oktáva A) a medzi najlepšími v prvej desiatke v rámci Trnavského kraja bolo až 7 našich žiakov: Benjamín Chrvala (Oktáva A),  Ján Chromík (3.A), Jakub Bordáš (4.A), Marek Geleta (Oktáva A), Matej Suchoň (4.A), Michal Bahna (4.A) a Zuzka Reiffersová (Septima A).

Prvé miesto v školskom kole  v kategórii B získal Vladimír Štefunko z triedy 2.A a krásny výsledok dosiahol aj Marek Richnák z triedy Kvinta A.

Všetkým blahoželáme,  ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a Vladkovi držíme palce v celoslovenskom kole.

• Náboj junior

• Výborné umiestnenie dosiahli všetky tri naše tímy GAM, ktoré riešili 19.11. medzinárodnú  matematicko-fyzikálnu súťaž štvorčlenných tímov pre druhý stupeň ZŠ a nižší stupeň OG.

Chlapci z Kvarty – Marcel Farbula, Dominik Jindra, Filip Fialka a Jakub Pollák dosiahli 19. miesto v celoslovenskom rebríčku z viac ako 400 zúčastnených tímov. Len o 1 bod menej a 32. miesto získal tím z Kvarty – Ema Kolarovičová, Nina Janíková, Dominik Hanzel a Jakub Chorvatovič. Tiež o 1 bod menej a 68. miesto v celoslovenskom poradí obsadil tím z Tercie Tomáš Adam Greguš, Tamara Vančová, Šimon Gálik a Jaromír Marek.

Najviac nás teší, že v poradí tímov Trnavského kraja naše tri tímy obsadili prvé tri miesta. Všetkým blahoželáme!

• Zmena v stravovaní a zvonení

• Počas celého budúceho týždňa 22.11. - 26.11. sa budú variť obedy len pre triedy P.A, S.A, T.A, K.A.  Z tohto dôvodu budú skrátené vyučovacie hodiny na 35 minút a obidve obedňajšie prestávky budú skrátené na 20 minút.

zvonenie_22.-26.11..docx​​​​​​​

1.   8.00 - 8.35

2.   8.45 - 9.20

3.   9.30 - 10.05

4.   10.15 - 10.50

5.   11.10 - 11.45    (5.   11.00 - 11.35)

6.   11.55 - 12.30

7.   12.40 - 13.15

8.   13.20 - 13.55

• Stolný tenis dievčatá SŠ

• V stredu 27.10.2021 sa uskutočnil turnaj v stolnom tenise žiačok SŠ. Naše dievčatá skončili na 2 . mieste. Školu reprezentovali: Gašpárková Eliška, Kršáková Katarína, Stašková Sofia (Q.A) a Zápražná Tamara ( K.A). Srdečne gratulujeme!

• Postup do medzinárodného kola

• Naša študentka Danka Trnková z II.B. postúpila na MILEST Expo-Sciences Europe (ESE), ktoré by sa malo konať v Rumunsku  24.7.-30.7. 2022. Srdečne blahoželáme!

• Fyzikálny Náboj

• Tri tímy študentov našej školy sa zúčastnili v piatok 6.11.2021 súťaže fyzikálny Náboj. V rámci Slovenska v kategórií junior obsadil jeden tím (Ján Jindra, Matej Jánoška, Adam Táčovský, Sofia Silná, Marián Cipár) 23. miesto zo 46 tímov. A v rámci kategórie seniori obsadil jeden tím (Benjamín Chrvala, Adam Novák, Lívia Plachetková, Michal Šrank, Šimon Vretenička) 19. miesto a druhý tím (Matúš Kúdela, Ivan Bako, Juraj Heriban, Žofia Chrvalová) 27. miesto zo všetkých zúčastnených štyridsiatich tímov. Ďakujeme za reprezentáciu školy!