• Od šk. roka 2018/19 sa rozbieha na našom gymnáziu vzdelávanie prostredníctvom IT akadémie.
        • DofE
        • Záleží nám aj na osobnostnom raste našich študentov, preto im ponúkame jedinečný medzinárodný program Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu.
        • Indícia
        • Spolupracujeme s organizáciou Indícia cez projekty ExpEdícia (prírodovedné predmety) a Civilizácia (spoločenskovedné predmety).
        • Veľká dofácka rodina

30.9.2022 sa rady dofákov na GAMe rozšírili o 27 bronzových a 9 strieborných úspešných absolventov. Prevzali si zaslúžené ocenenie v Zrkadlovej sále Divadla J. Palárika v Trnave. Všetkým srdečne blahoželáme a ich vedúcim ďakujeme za ich sprevádzanie k dosiahnutiu cieľov a k zvládnutiu expedícií.

• Zmena výšky stravného

Na základe Rozhodnutia zriaďovateľa č.OSU/315/2022/M14 od 1.10.2022 sa zvyšuje výška príspevku na režijné náklady z 0,60 eur na 0,70 eur. Cena obeda (stravná jednotka+réžia) je pre študentov prímy až kvarty 2,00 eur a pre ostatných študentov 2,11 eur. Nastavenie mesačných paušálnych platieb netreba meniť.

• Krúžok programovania

Pozývame Vás na programovací krúžok, ktorý bude vyučovať náš študent Vladimír Štefunko. Na krúžku pôjdete od základov po objektové programovanie. Hecni sa a staň sa skutočným programátorom. Vidíme sa každý utorok o 13:45 v učebni P2. Príď sa zaregistrovať na prvej hodine, ktorá sa uskutoční 27.9. Ak to nestihneš nezúfaj a príď nabudúce.

• Ako porozumieť a dohovoriť sa (nielen) v Európe

Dňa 26.9.2022 sa konal na našom gymnáziu pestrý program pri príležitosti Európskeho dňa jazykov. Študenti sa zúčastnili zaujímavých workshopov. Učili sa európske tance, získavali vedomosti o európskych jedlách a mnohé z nich mohli aj ochutnať, "lámali" si jazyky na jazykolamoch, absolvovali kvíz Aký je to jazyk?, navštívili Escape Room, tvorili logo Európskeho dňa jazykov, vytvárali filmové titulky, zúčastnili sa besedy s Irene Guerra o tom, aké je to byť polyglotom a prečo cestovať po svete...

• Partneri

• DofE